obklady Brno

cech

                                                    

moto

Naše služby Velkoobchod a maloobchod

Velkoobchod a maloobchod

alt

Nabízíme široký sortiment velkoformátových obkladů a dlažeb. V naší prodejně naleznete netradiční a moderní obkladové materiály mnoha odstínů a velikostí až do formátu 3000 x 1000 mm! K obkladům a dlažbě nabízíme stylové ukončovací profily za bezkonkurenční ceny. Pro obkladače nabízíme špičkovou stavební chemii KEMA.

http://www.youtube.com/watch?v=sB9OS3qtwwk

Prodáváme ucelené systémy pro hydroizolace teras a balkónů za nejvýhodnější ceny v Brně. Registrovaným firmám nabízíme prodej zboží za velkoobchodní cenové podmínky. Věrným zákazníkům poskytujeme množstevní slevy.

alt

 

 

 

 

 

 

 

 

Velkoformátové obklady a dlažby splňují nejpřísnější parametry jaké dnešní výrobní technologie umožňuje. Jedná se zejména o materiály s nadčasovým designem.  Umožňují vytvořit nový optický vjem především díky eliminovanému množství spár mezi dlaždicemi. Velmi snadno se udržují. Pří použití těchto materiálů uděláte krok vpřed v současné architektuře. Při volbě povrchu je na výběr několik variant: Matný povrch - nejužívanější a praktický typ. Matný reliéfní (protiskluz)- imituje struktury přírodních materiálů a je vhodný na obklady fasád, venkovních soklů, teras, balkónů ale i na obklady krbů nebo jako designový obklad stěn v interiéru. Částečně leštěný (lapovaný, ) kombinace lesku a matu vytváří efektní optický vjem a má široké využití. Lesk (leštěný nebo glazovaný povrch) jedná se o dominantní materiály které zvýrazňují svou kresbu. Využívají se při realizaci exkluzivních prostor a komerčních objektů. Navodí dojem čistoty a elegance.

Obchodní partneři

partneri partneri partneri partneri partneri partneri
partneri partneri partneri partneri partneri